biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1102986

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Niezłe ziółka
W dniu 12 października 2011 roku dla sześćdziesięciu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Pisarzowicach miało miejsce niezwykłe wydarzenie.
Dzieci z klas I, II i III pod opieką Pani pedagog Wioletty Cwynar i wychowawców przyjechały do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu na spektakl profilaktyczny pt. „ Niezłe ziółka, czyli tajemnicza historia Lulka i Babki”.
Spektakl miał za zadanie uświadomić dzieciom, że ciekawość oraz eksperymenty z leczniczymi miksturami mogą prowadzić w rejony niebezpiecznych używek między innymi takich jak alkohol, papierosy i narkotyki. Na przykładzie historii Lulka dzieci mogły przekonać się jakie negatywne skutki mają na organizm wszelkie używki. Dzięki interaktywnej formie dzieci z najmłodszych klas dowiedziały się, dlaczego nie warto sięgać po używki.
Wyjazd dzieci do „teatru” był możliwy dzięki zaproszeniu Pani Danuty Suchodolskiej-przewodniczącej MKRPA w Lubaniu za co serdecznie dziękuję w imieniu dzieci gminny pełnomocnik do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych.
04 11 2011


 

AKTUALNOŚCI

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pisarzowicach

OGŁOSZENIA

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze