Pytania do Wójta Gminy Lubań
Szanowni Państwo!

Niestety w bieżącym miesiącu (wrzesień 2012) uniemożliwiono Państwu zadawanie do mnie pytań za pośrednictwem portalu internetowego luban24. Sytuacja ta zaistniała z przyczyn od nas niezależnych. Niestety przedstawiciele portalu uniemożliwili nam otwarcie wątku w celu zadawania pytań. Z uwagi, iż korzystali Państwo z tej formy komunikacji ze mną, rozważam umożliwienie zadawania pytań na oficjalnej stronie internetowej Gminy Lubań. Jak tylko powstanie taka możliwość, to niezwłocznie Państwa o niej poinformuję.

Wójt Gminy Lubań
Zbigniew Hercuń

W dobie powszechnego komunikowania się za pomocą portali internetowych oraz brakiem czasu na bezpośrednie uzyskiwanie informacji w urzędzie gminy proponujemy Państwu możliwość zadawania pytań i wymiany poglądów z Wójtem Gminy Lubań za pomocą portalu luban24. Z uwagi, iż jesteśmy prekursorami na terenie powiatu lubańskiego takiego sposobu komunikowania się wójta z mieszkańcami opracowaliśmy regulamin, który może być modyfikowany wskutek wniosków wyciągniętych na podstawie funkcjonowania tego sposobu komunikacji. Liczymy, że licznie skorzystają Państwo z takiej formy komunikacji z Wójtem. Ze swojej strony jedynie prosimy, aby pytania były z zakresu kompetencji gminy bez wulgaryzmów i słów obraźliwych.

Wójt Gminy Lubań
Zbigniew Hercuń

I .Informacje ogólne
Wprowadza się komunikację z Wójtem Gminy Lubań za pomocą portalu internetowego luban24 w celu udzielenia informacji, dyskusji i wymiany poglądów w zakresie zadań będących w kompetencji gminy.
II Regulamin
1. Pytania do Wójta Gminy Lubań będzie można zadawać od 1 do 3 dnia każdego miesiąca.
2. Pytania zadane po tym terminie nie będą rozpatrywane.
3. Odpowiedzi na zadane pytania będą udzielane niezwłocznie, nie później jak w ciągu kolejnych 14 dni.
4. Nie będą udzielane odpowiedzi na pytania wychodzące poza zakres zadań będących w kompetencji gminy.
5. Będą jedynie udzielane informacje jawne - nie chronione prawem.
6. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. W związku z tym zapytania zawierające słowa powszechnie uważane za wulgarne i obraźliwe pozostaną bez odpowiedzi.
7. Nie należy wywoływać konfliktów. W każdej sytuacji należy zachować spokój oraz załagadzać wszelkie spory. Wszelkie spory należy rozwiązywać prywatnie a nie przy dyskusji ogólnej.
8. Formułując zapytania i wypowiedzi należy pamiętać, że nie pozostaje się anonimowym.

Pytania należy zadawać na portalu luban24.pl w wątku "Pytania do Wójta Gminy Lubań"
01 02 2012

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne