Noworoczne spotkanie
9 stycznia br. w Urzędzie Gminy Lubań odbyło się spotkanie noworoczne z udziałem sołtysów oraz księży proboszczów z terenu gminy, co jest już tradycją tego samorządu.
W uroczystości wzięło udział dziesięciu sołtysów - Teresa Trefler, Małgorzata Jańczak, Aniela Krasnopera, Grażyna Bieluń, Tomasz Benedyk, Grzegorz Podolski, Czesław Dobrowolski, Bernard Smusz, Józef Maciejko, Alicja Skrzypek oraz księża proboszczowie Jan Marciniak, Czesław Misiewicz, Kazimierz Gębarowski oraz ks. dziekan Andrzej Fila.
Wójt Zbigniew Hercuń podsumowując mijający czas, podziękował wszystkim sołtysom oraz księżom za ostatni rok współpracy. Uczestnicy spotkania podzielili się swoimi refleksjami na temat rzeczy, które w ich ocenie udało się zrealizować w minionym roku. Potem włodarz gminy przedstawił plany i zamierzenia do zrealizowania w roku 2012, a na koniec życzył wszystkim dalszej tak owocnej współpracy, wytrwałości w służbie dla mieszkańców, ale przede wszystkim dobrego zdrowia.

Źródło: „Ziemia Lubańska” Nr 2/2012
11 02 2012

Schronisko dla zwierząt

Spotkanie informacyjne pt. „Inwestycje badawczo-rozwojowe i usługi szkoleniowe dla firm”