Udrożenie i remonty na cieku wodnym Luciąża
Urząd Gminy w Lubaniu informuje, że w dniu 06.09.2012r odbył się odbiór końcowy inwestycji pod nazwą „UDROŻNIENIE KORYTA I REMONT BUDOWLI NA CIEKU WODNYM LUCIĄŻA„ na długości 775 metrów w Radostowie Górnym i Średnim Gmina Lubań. Inwestycja polegała na : budowie muru z kamienia, ułożenie kiszki faszynowej oraz wykonanie narzutu kamiennego. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z umową. Inwestorem zadania był Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu, Oddział w Lwówku Śląskim. Pozostała część robót na potoku „LUCIĄŻA” w Radostowie Średnim zostanie wykonana w okresie wiosennym w 2013 roku.W odbiorze w/w inwestycji udział wzięła również Pani Aneta Usyk Zastępca Wójta Gminy Lubań.

06 09 2012

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań