Spotkanie z przedstawicielami LZS-ów z terenu Gminy
Dnia 21 stycznia 2013 roku w siedzibie Urzędu Gminy Lubań odbyło się spotkanie Wójta Gminy Lubań Zbigniewa Hercunia z przedstawicielami LZS-ów z terenu Gminy Lubań.
W trakcie spotkania Wójt przedstawił zebranym zasady udzielenia dotacji wspierających działalność klubów w zakresie wspierania propagowania sportu wśród dzieci i młodzieży na 2013 rok.
W 2013 roku dotacja zostanie udzielona na podstawie ustawy o sporcie. Tak więc nie będzie ogłoszony konkurs, na który trzeba składać oferty. Wysokość dotacji ustali Wójt, po uzyskaniu opinii Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.
Bardzo ważnym punktem spotkania było omówienie budowy szatni na boiskach, oraz innych ważnych problemów nurtujących obie strony.
23 01 2013

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali