INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE
W dniu 16 maja 2013 roku na stadionie MOSIR w Lubaniu odbyły się w ramach Gimnazjady Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Do zmagań w konkurencjach biegowych i technicznych stanęło wielu młodych lekkoatletów reprezentujących szkoły gimnazjalne z naszego powiatu.
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum w Pisarzowicach, którzy zdobyli trzynaście medali w tym: 5 złotych, 2 srebrne i 6 brązowych.

I miejsca :
Martyna Rosa - bieg 300 m,
Kornela Woźna - skok w dal,
Marcin Domina - bieg 1000 m,
Dominik Buciak - rzut oszczepem,
sztafeta szwedzka dziewcząt.

II miejsca :
Klaudia Kalinowska - bieg 600 m,
sztafeta 4x100m dziewcząt.

III miejsca
Gabriela Grabowska i Wojciech Kwaśniak - rzut oszczepem,
Aleksandra Kondela - bieg 100 m,
Dominika Jurgielewicz - pchnięcie kulą,
Patrycja Kopeć – bieg 1000 m.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali medale i dyplomy ufundowane przez organizatora Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu, a także awansowali do zawodów strefy jeleniogórskiej, które odbędą się w Zgorzelcu.
17 05 2013

Zakończono ważne inwestycje drogowe