biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1225198

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Przywitanie jesieni z Małgorzatą Gutowską- Adamczyk
W pierwszych dniach jesieni Gminna Biblioteka Publiczna w Pisarzowicach gościła Małgorzatę Gutowską -Adamczyk. Bibliotekarki 23 września zorganizowały wieczorek autorski znanej i poczytnej polskiej pisarki. Autorki takich hitów czytelniczych jak „Cukiernia pod Amorem” „ Mariola, moje krople…” „Róża z Wolskich” czy „13 poprzeczna”(Książka Roku 2008).
Autorka zaskoczona była tak miłym i ciepłym nastrojem , poczęstunkiem i klimatem spotkania. Odwzajemniła się szczerą rozmową i ciepłem. Możemy śmiało stwierdzić, że to nie tylko świetna pisarka, ale również wspaniała kobieta . Uczestnicy spotkania mogli zakupić książki oraz zdobyć cenny autograf autorki. W podzięce za przybycie Zastępca Gminy Lubań Aneta Usyk wręczyła kwiaty, a bibliotekarki obdarowały autorkę symbolem naszej gminy – cisem.
A tak Małgorzata Gutowska – Adamczyk pisze o naszym spotkaniu na portalu społecznościowym Facebook :
„Na Dolnym Śląsku jesiennie, ale gorące przyjęcie bibliotekarzy i czytelników każe zapomnieć o deszczu. Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy, ale Lubań i Pisarzowice tak wymyśliły moje przyjęcie, że nigdy ich nie zapomnę! Dziękuję organizatorom i uczestnikom za gościnę, rozmowę, piękne prezenty! Wyjeżdżam z poczuciem, że jeszcze długo w noc moglibyśmy gawędzić o literaturze i życiu. Dziękuję z całego serca!”22 10 2013


 AKTUALNOŚCI

Zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Henrykowie Lubańskim

OGŁOSZENIA

Podziękowanie Wójta Gminy Lubań – Zbigniewa Hercunia

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze