Przekazano plac budowy
W dniu dzisiejszym przekazano zakupiony w roku ubiegłym budynek w Kościelniku w celu rozpoczęcia jego przebudowy. Wykonawcą robót jest firma GREGOR-BUD Grzegorz Rychlicki. Koszt wykonania robót opiewa na kwotę 925 910, 74 zł. Jest to koszt wyłącznie prac budowlanych. Termin zakończenia robót upływa w dniu 29 sierpnia 2014 roku. Przebudowa jest realizowana w ramach projektu „Stworzenie Centrum kulturalnego miejscowości Kościelnik oporze przebudowę i wyposażenie budynku dla świetlicy wiejskiej”. W ramach otrzymanego dofinansowania świetlica zostanie również wyposażona. Efekt końcowy będzie widoczny po zakończeniu inwestycji. Dla porównania w załączeniu zdjęcia ze stanu obecnego budynku.

24 10 2013

Program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolny Klub Sportowy” będzie realizowany na terenie Gminy Lubań

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

Uchwalono budżet na 2018 rok