Obchody Święta Niepodległości
„Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani nie ma prawa do przyszłości”
Jóżef Piłsudski

W dniu 8.11.2013r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Kościelniku odbył się uroczysty apel z okazji 125 rocznicy odzyskania prze Polskę Niepodległości.
Klasa V pod opieką Pani Iwony Kalinowskiej-Tymińskiej przypomniała burzliwe dzieje naszej Ojczyzny w walce o wolność. Jako szkoła o tradycjach patriotycznych, czujemy się zobowiązani przypominać młodym ludziom o naszej historii i bohaterstwie przodków.

08 11 2013

Zakończono ważne inwestycje drogowe