biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1008241

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Sukcesy uczniów z Kościelnika
Uczniowie z Kościelnika wiodą prym w konkursach wiedzy o bioregionie. W konkursie ,,Doliną rzeki Kwisy - ochrona przyrody", organizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, który odbył się 25.10.2013 roku, zdobyli II miejsce na 18 drużyn reprezentujących 10 gmin należących do Związku Gmin Kwisa. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy VI: Aleksandra Szatanik i Magdalena Kowalczyk.

W dniu 15.10.2013 roku odbył się w Lubaniu etap powiatowy konkursu wiedzy o bioregionie ,,W krainie łużyckich osobliwości". Drużyna w składzie: Natalia Kowalczyk z kl.VI, Aleksandra Szatanik z kl. VI i Piotr Sołtys z kl. V, wywalczyła I miejsce i tym samym zdobyła prawo reprezentowania naszego powiatu w konkursie regionalnym w Bolesławcu.
W dniu 07.11.2013 roku w Nadleśnictwie Bolesławiec spotkały się najlepsze drużyny z powiatów: lubańskiego, zgorzeleckiego i bolesławieckiego. Nasi uczniowie okazali się najlepsi i zdobyli I miejsce. Uczniów do konkursów przygotowywała nauczycielka przyrody Pani Anna Halwa.


13 11 2013


 AKTUALNOŚCI

Schronisko dla zwierząt

OGŁOSZENIA

IX Tydzień Sportu dla Wszystkich

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze