1019815

„PRZYJAZNA WIEŚ”
Dnia 13 grudnia 2013 roku w Warszawie Wójt, Zastępca Wójta oraz Przewodnicząca Rady Gminy Lubań reprezentowali Dolny Śląsk na Konferencji „Wsparcie rozwoju infrastruktury na obszarach wiejskich w nowym okresie programowania UE na lata 2014-2020”. W trakcie Konferencji ogłoszono wyniki etapu centralnego V edycji Konkursu „Przyjazna Wieś”.
Wójt jako przedstawiciel Gminy Lubań, która była laureatem etapu regionalnego konkursu na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury społecznej zrealizowany na obszarach wiejskich przy wsparciu środków unijnych. otrzymał podziękowania za udział w konkursie.
Podczas konferencji były poruszane między innymi zagadnienia dotyczące roli infrastruktury w rozwoju wsi oraz priorytety infrastruktury takie jak komunikacja i edukacja.

20 12 2013

Pisarzowice – droga dojazdowa do gruntów rolnych

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań

Sesja absolutoryjna