biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101414

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Dzień Dziadka i Babci w Radostowie
Babcia i dziadzio to słowa które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów naszych dzieci. Dzieci to czują i wiedzą. Dlatego zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków, by podziękować im za wszystko i wyrazić miłość.

W niedzielne popołudnie 19.01.2014r . w świetlicy wiejskiej w Radostowie odbyła się impreza zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu ,na której najmłodsi wystąpili w programie artystycznym przygotowanym specjalnie dla ukochanych dziadków . Na scenie została wystawiona bajka „Czerwony Kapturek”. Najmłodsi aktorzy swym występem zachwycili publiczność i wprowadzili wspaniałą atmosferę wspólnego świętowania. Ale to był dopiero początek niespodzianek. Na scenę wkroczyli mali artyści ze Szkoły Podstawowej Radostów, by przedstawić wiersze i piosenkę na cześć naszych honorowych gości. Kulminacją programu był układ taneczny . Na naszej scenie nie zabrakło nostalgicznego elementu – a to za sprawą Fleciarek-Filarek które do prezentacji multimedialnej zagrały na fletach utwór Celine Dion – „My Heart Will Go On” z filmu "Titanic". Publiczność nie tylko wzruszyła się, ale także przekonała jak zdolne są dzieci z naszej gminy.

Nic tak nie cieszy serca babci i dziadka jak ich najmłodsze pociechy wstępujące dla nich. W trakcie występów nie mogło zabraknąć folkloru, na swojską nutę – barwny repertuar piosenki ludowej, zawdzięczamy zespołom: Cisowianeczki i Cisowianki z Henrykowa oraz Marysieńki z Radostowa. W trakcie tak wyjątkowego spotkania wiele entuzjazmu wniosły chwile wspólnych zabaw, które przynoszą tak wiele radości i pociechy zarówno dzieciom jak i seniorom.
Szczególne podziękowania składamy Dziadkom za przybycie, dzieciom za pracę, a opiekunom i nauczycielom za trud włożony w przygotowanie spotkania.

29 01 2014


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze