biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1141704

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

BABCIE I DZIADKOWIE W PRZEDSZKOLU
Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Radostowie nie zapominają o swoich ukochanych babciach i dziadkach i z okazji ich święta zaprosili swoich najbliższych na uroczystość wypełnioną wspólnymi zabawami. Dzieci 5 i 6-letnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Opowiadały także, za co kochają swoje babcie i dziadków. Dowiedziały się też, w jakie zabawy bawili się, kiedy sami byli dziećmi. Następnie maluchy zaprosiły do zabawy swoich gości. Babcie i dziadkowie mieli okazję wypróbować niektóre aplikacje dostępne na tablicy interaktywnej, z której na co dzień korzystają przedszkolaki. Z dumą stwierdzamy, że babcie i dziadkowie poradzili sobie doskonale, a nowoczesne technologie nie budzą w nich lęku.

Po pracy umysłowej przyszedł czas na zabawy integracyjne. Wszyscy świetnie bawili się z chustą Klanzy. Dużo radości wywołało też rozpoznawanie z zawiązanymi oczami swoich wnucząt oraz poszukiwanie własnych portretów wykonanych przez przedszkolaków ze skrawków materiałów, włóczki, guzików. Było zabawnie, głośno i miło. A po zabawie dzieci i dziadkowie zasiedli razem do stołu.

Katarzyna Kempa-Kujawa

29 01 2014


 AKTUALNOŚCI

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt

OGŁOSZENIA

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze