DZIEWCZĘTA Z PISARZOWIC W FINALE WOJEWÓDZKIM COCA - COLA CUP
Dużym osiągnięciem mogą pochwalić się uczennice Gimnazjum Publicznego im. A. Fredry w Pisarzowicach, które wygrywając kolejny etap piłkarskiego turnieju Coca-Cola Cup, zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego tych prestiżowych rozgrywek!
Tym samym dziewczęta powtórzyły wynik z ubiegłego roku i po raz 4 z rzędu znalazły się wśród najlepszych zespołów województwa dolnośląskiego. Biorąc pod uwagę miasta, z którymi będą rywalizować: Wrocław, Dzierżoniów, Jawor, Wałbrzych, tym bardziej należy docenić sukces piłkarek z Pisarzowic.
Tak wysoki wynik uzyskany jest przez pracę szkolnego trenera Pana mgr Andrzeja Urbana i dzięki bardzo dobrej bazie sportowej, dodatkowych zajęć w ramach klasy sportowej i bardzo dobrej współpracy z Wójtem Gminy Lubań
Drużyna Gimnazjum Pisarzowice w turnieju rozegranym na boisku "Orlik" w Nowogrodźcu zmierzyła się z Gimnazjum nr 3 Bolesławiec, Gimnazjum Złotoryja i Gimnazjum Nowogrodziec. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, 2 x 10 minut.

Wyniki spotkań:
Gimnazjum Pisarzowice - Gimnazjum nr 3 Bolesławiec 2 - 1
Gimnazjum Nowogrodziec - Gimnazjum Złotoryja 2 - 2
Gimnazjum Pisarzowice - Gimnazjum Złotoryja 2 - 0
Gimnazjum nr 3 Bolesławiec - Gimnazjum Nowogrodziec 4 - 3
Gimnazjum nr 3 Bolesławiec - Gimnazjum Złotoryja 6 - 1
Gimnazjum Pisarzowice - Gimnazjum Nowogrodziec 1 - 0

Kolejność końcowa:
1.Gimnazjum Pisarzowice
2.Gimnazjum nr 3 Bolesławiec
3.Gimnazjum Nowogrodziec
4.Gimnazjum Złotoryja