KOLEJNY SUKCES GIMNAZJALISTEK Z PISARZOWIC
19 maja br. w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn reprezentujących powiaty: lubański, bolesławiecki, jeleniogórski, lwówecki, zgorzelecki i kamiennogórski. Po meczach grupowych drużyna Gimnazjum w Pisarzowicach zajęła I miejsce i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek. W meczu półfinałowym dziewczęta z Pisarzowic wygrały z Gimnazjum Pieńsk i awansowały do finału w ,którym musiały uznać wyższość dziewcząt z Marciszowa.

Klasyfikacja końcowa:
1.Gimnazjum Marciszów
2.Gimnazjum Pisarzowice
3.Gimnazjum Pieńsk
4.Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
5.Gimnazjum nr 3 Bolesławiec
6.Gimnazjum Piechowice
7.Gimnazjum Gryfów Śląski

Gimnazjum w Pisarzowicach reprezentowały :Natalia Kopała, Klaudia Strychacz, Sylwia Mielniczuk, Patrycja Kopeć, Natalia Kryjak, Sandra Ciupak, Dominika Moczydlak, Aleksandra Sowa, Klaudia Hanke i Aneta Moczydlak
Opiekun drużyny: Andrzej Urban

26 05 2014