biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101414

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Uroczyste rozdanie Promes !!
Dla Gminy Lubań tym razem 200 000,00 PLN

13 sierpnia br. Wójt Gminy Lubań, Zbigniew Hercuń, odebrał z rąk Ministra Administracji i Cyfryzacji Promesę na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Uroczyście wręczony dokument pozwoli Gminie na realizację zadania p.n.: „Odbudowa drogi dz. nr 395, 464, 327 w miejscowości Mściszów”. Droga ta została zniszczona podczas powodzi w roku 2013r. Kwota przypisana w Promesie dla Gminy Lubań stanowić może 80% wartości zadania. 20% wartości inwestycji znajduje się po stronie Gminy.

Przed Włodarzami Gmin, które otrzymały promesy ogrom prac, ponieważ dokumenty, niezbędne do otrzymania dotacji, muszą zostać przekazane do Urzędu Wojewódzkiego już w miesiącu październiku. Zadanie powinno zostać wykonane do końca 2014 roku.

Środki, jakie uzyskujemy z Budżetu Państwa stanowią niejednokrotnie jedyną szansę na odbudowę infrastruktury zniszczonej podczas klęsk żywiołowych- które na naszym terenie występują coraz częściej. Doceniamy środki, jakie płyną do nas z Ministerstwa i staramy się wykorzystywać je na zadania, które są dla naszych mieszkańców najważniejsze.
14 08 2014


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze