biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101414

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Gmina Lubań wyróżniona w XX edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin
W dniach 17-23 maja 2014 r. odbyła się XX edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2014. Jest to jedna z największych imprez sportowych w Polsce, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Głównym celem imprezy jest pobudzenie do aktywności fizycznej jak największej liczby osób z danego obszaru administracyjnego.

W tym roku - Gmina Lubań, po raz pierwszy, zdecydowała się uczestniczyć w tej ogólnopolskiej akcji a harmonogram imprezy obejmował 63 różnorodnych zajęć ruchowych, przeprowadzonych przez 7 dni jednocześnie w 8 miejscowościach.

Dzięki zaangażowaniu organizatorów tego przedsięwzięcia i uczestników wszystkich imprez, zawodów, treningów – Gmina Lubań została uhonorowana I miejscem w kategorii - Grupa II (od 5 tys. do 7,5 tys. mieszkańców) w Województwie Dolnośląskim. Jest to wielkie wyróżnienie, zwłaszcza, że startujących jednostek w Grupie II było aż 110.

Uzyskany wynik, świadczy o tym, że nasi mieszkańcy mają świadomość, że aktywność fizyczna to jeden z najistotniejszych elementów zdrowego stylu życia. Dziękujemy za wspólną zabawę i serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zbiorczymi wynikami STMiG na Dolnym Śląsku.

Wyniki XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014
10 09 2014


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze