biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

999267

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Podziękowanie Wójta Gminy Lubań
Szanowni Państwo !

Dziękuję wszystkim Wyborcom, którzy wzięli udział w tegorocznych wyborach samorządowych i oddali swój głos na moją kandydaturę. Otrzymując Państwa poparcie umożliwiliście mojej osobie pełnienie funkcji Wójta Gminy Lubań przez kolejną kadencję.

Wynik wyborów jest świadectwem na to, że zauważone zostały zmiany jakie zaszły w okresie sprawowanej przeze mnie funkcji przez poprzednie 4 lata. Jest także wyzwaniem do dalszej wytężonej pracy i służby dla dobra społeczeństwa. To wielki zaszczyt oraz niezmierna radość, że obdarzyliście mnie tak dużym zaufaniem.

Wszelkie obowiązki wynikające z dalszego rozwoju naszej małej ojczyzny oraz pełnionej funkcji Wójta będę wykonywał sumiennie i najlepiej jak potrafię. Chciałbym, aby była to pewna forma podziękowania z mojej strony za Waszą rzetelną i pozytywną ocenę moich dokonań.

Wygrana w pierwszej turze zobowiązuje i motywuje do jeszcze lepszych działań. Czuję tą odpowiedzialność i zrobię wszystko, aby spełnić pokładane we mnie nadzieje, poprzez realizację przedstawionego programu wyborczego. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, by nie zawieźć Państwa zaufania.

Z wyrazami wdzięczności
Wójt Gminy Lubań
Zbigniew Hercuń
20 11 2014


 AKTUALNOŚCI

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

OGŁOSZENIA

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze