Patriotycznie dla Rodziców
Listopad, to miesiąc zadumy, czas pełen wspomnień o tych, którzy odeszli, o naszych bliskich i o przodkach, dlatego też uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Radogoszczy, pod kierunkiem pani Anety Pieniążek (nauczyciela j. polskiego) przygotowali uroczystość w dniu 20.11.2014 roku na świetlicy wiejskiej w Radogoszczy z okazji obchodów 96. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, na którą zaproszono Rodziców.

Na wstępie przemówił pan dyrektor W. Rink, witając zgromadzonych Gości. Po części oficjalnej, odbyła się część artystyczna pt. ,,KOCHAM CIĘ POLSKO’’. Prezentacja multimedialna ,,Znam swój kraj’’, wiersze o tematyce patriotycznej, scenki rodzajowe, pieśni wojskowe oraz taniec ludowy – kujawiak (przygotowany przez panią Roksanę), który zaprezentowali uczniowie bardzo się spodobały, o czym świadczyły gromkie brawa od widowni.

Zdjęcia z uroczystości
02 12 2014

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D