Plan gospodarki niskoemisyjnej Gminy Lubań

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Gmina Lubań przystąpiła do opracowania dokumentu pod nazwą „Plan gospodarki niskoemisyjnej” którego podstawą jest przeprowadzenie inwentaryzacji zużycia energii i wynikającej z niego emisji CO2 na terenie Gminy.
Zachęcamy Państwa do włączenia się w proces planowania gospodarki niskoemisyjnej na terenie Gminy poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie internetowej http://emisja.org/luban. Wypełnienie ankiety nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem z Państwa strony, natomiast stanowi ważną informację dla nas o ilości emisji CO2, zużyciu energii oraz jej produkcji. Pozyskanie tych informacji od Państwa przyczyni się do stworzenia kompletnego i rzetelnego opracowania końcowego.
Celem realizacji zadania jest zaplanowanie gospodarki niskoemisyjnej w Gminie i umożliwienie wykorzystania środków finansowych z funduszy unijnych i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, m.in. na termomodernizację budynków, wymianę nieefektywnych źródeł ciepła, montaż kolektorów słonecznych, itp. Tylko gminy wdrażające Plan gospodarki niskoemisyjnej będą mogły pozyskiwać środki finansowe dla ww. inwestycji.
W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących wypełnienia ankiety, proszę o kontakt z wybranym Wykonawcą zadania:
WGS84 Polska Sp. z o.o.
tel. 22 670 24 29, e-mail: srodowisko@wgs84.pl

Na ankiety oczekujemy do końca stycznia 2015 r.
Za wszelką współpracę Mieszkańcom serdecznie dziękujemy.
31 12 2014

Platforma zakupowa