PSZOK dla miszkańcow gminy
Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu informuje, że od dnia 2 lutego 2015 roku czynny jest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców Gminy Miejskiej Lubań i Gminy Wiejskiej Lubań.
Do PSZOK przyjmowane będą selektywnie zebrane odpady komunalne od osób prywatnych, legitymujących się dokumentem potwierdzającym miejsce zamieszkania i dokumentem potwierdzającym uiszczenie na rzecz Gmin opłaty za gospodarowanie odpadami za poprzedni miesiąc.
PSZOK w Lubaniu czynny będzie w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki od godz. 07.00 do godz. 18.00 i w soboty od godz. 07.00 do godz. 15.00.

PSZOK mieści się na ul. Bazaltowej w Lubaniu, bezpośrednio przy Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu.

Regulamin PSZOK
10 02 2015