biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

983713

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
9 lutego br. w Gimnazjum w Pisarzowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt.

W zawodach wzięło udział 7 szkół z powiatu lubańskiego: Gimnazjum nr 3 Lubań, Gimnazjum Zaręba, Gimnazjum Olszyna, Gimnazjum Świeradów Zdrój, Gimnazjum Siekierczyn, Gimnazjum Leśna i Gimnazjum Pisarzowice.

Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze a nasi zawodnicy z Pisarzowic: Aneta Moczydlak, Dominika Gacek i Kornelia Kwiatkowska, do końca toczyli zaciętą walkę o zwycięstwo, plasując się w punktacji ogólnej na zaszczytnym 1 miejscu.

Po pokonaniu wszystkich zespołów, naszą drużynę czeka zasłużony odpoczynek. Nie będzie on jednak długi, bo już wkrótce czekają ich zawody strefy jeleniogórskiej, gdzie będą reprezentować powiat lubański.

Chcielibyśmy pogratulować przede wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju za tak ogromny sukces, ale również opiekunowi za tak wspaniałe przygotowanie naszej drużyny.

Wyniki końcowe:
1 miejsce - Gimnazjum Pisarzowice
2 miejsce - Gimnazjum Siekierczyn
3 miejsce - Gimnazjum nr 3 Lubań
4 miejsce - Gimnazjum Zaręba
5 miejsce - Gimnazjum Leśna
6 miejsce - Gimnazjum Świeradów Zdrój
7 miejsce - Gimnazjum Olszyna

12 02 2015


 AKTUALNOŚCI

Zakończono ważne inwestycje drogowe

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

RADA GMINY

Ostatnia sesja w roku 2016

GOKiS

Nauka gry na gitarze