Dzień otwarty w gimnazjum
Dnia 4 marca 2015 r. w Gimnazjum Publicznym im. A. Fredry w Pisarzowicach odbył się Dzień Otwarty Szkoły.

Tego dnia w progach naszej szkoły powitano i goszczono przyszłych kandydatów wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kościelniku, z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Radostowie, z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Radogoszczy oraz ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Pisarzowicach.

Dyrektor Gimnazjum zaprezentował ofertę edukacyjną oraz dorobek szkoły, sukcesy uczniów. Uczniowie przedstawili efekty projektów edukacyjnych - doświadczenia chemiczne oraz scenkę satyryczną pod tytułem "Balladyna". W programie znalazł się też pokaz udzielania pierwszej pomocy. W przerwie na gości czekał słodki poczęstunek. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie obiektów szkoły: pracowni przedmiotowych, biblioteki, sal gimnastycznych, siłowni, sali karate. Uczniowie zostali też poinformowani
o planach budowy boiska lekkoatletycznego.

Mamy nadzieję, że w sposób rzetelny przedstawiono atuty naszego Gimnazjum, a panujący w szkole klimat życzliwości spowoduje, że z większością uczniów spotkamy się w przyszłym roku szkolnym. Zapraszamy!

25 03 2015

Dożynki wiejskie w Nawojowie Łużyckim, Nawojowie Śląskim i Radogoszczy