PODWÓRKO NIVEA 2015
Uprzejmie informujemy, że Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pisarzowicach przystąpiła do konkursu ,,Podwórko NIVEA”, w ramach którego zostanie wybranych 40 lokalizacji w Polsce, gdzie powstaną podwórka fundowane przez NIVEA.

Zgłoszona przez Spółdzielnię Mieszkaniową lokalizacja w miejscowości Pisarzowice widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu - NIVEA w zakładce Twoja Lokalizacja.

W związku z tym, że zwycięstwo w konkursie zależy wyłącznie od ilości głosów oddanych na daną lokalizację, gorąco zachęcamy do zaangażowania się mieszkańców Gminy Lubań w głosowanie na zgłoszoną lokalizację.
Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów tym większa szansa na wygraną.

Od dnia 1 kwietnia 2015 r. będzie można wspierać naszą lokalizację, która weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu. Tego dnia zaczyna się bowiem głosowanie, które w dwóch turach potrwa do końca maja 2015 roku.

Liczymy na Państwa głosy i zapraszamy do udziału !!!

31 03 2015

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań