Sukces gimnazjalistów!
Przez cały miesiąc marzec w bibliotece szkolnej Gimnazjum Publicznego w Pisarzowicach młodzi ekolodzy intensywnie przygotowywali sie do konkursu wiedzy ochrony środowiska "Czy znasz dobre rady na odpady?". Konkurs odbył się 28.03.2015 r. w lubańskim Trecie.

Zadanie polegało na rozwiązaniu testów konkursowych i zadaniach praktycznych. W kategorii Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne drużyna reprezentująca naszą szkołę zdobyła pierwsze miejsce.

Gratulujemy reprezentantom szkoły: Magdalenie Domina z klasy Ib, Marcinowi Młodzińskiemu z klasy II b oraz Natalii Kopała z klasy III. Opiekunem grupy jest p. Anna Wyka-Owsiuk – nauczyciel bibliotekarz.

14 04 2015

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań