biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252970

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Krzyż Zasług dla sołtysów z Gminy Lubań
W związku z obchodami Dnia Samorządu Terytorialnego, w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu w dniu 27 maja 2015 r. odbyła się ceremonia wręczenia wysokich odznaczeń państwowych dolnośląskim samorządowcom, szefom jednostek samorządu terytorialnego, prezydentom, burmistrzom, wójtom, starostom, radnym i sołtysom. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego aktu dekoracji dokonał Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz.

Wśród wyróżnionych znalazła się Pani Teresa Trefler – sołtys i radna wsi Henryków Lubański otrzymując Srebrny Krzyż Zasług oraz Pan Bernard Smusz – sołtys wsi Radostów Średni i Dolny, który odznaczony został Złotym Krzyżem Zasług.

Odznaczenia nasi sołtysi otrzymali za wybitną działalność na rzecz społeczeństwa, które przekraczają zakres zwykłych obowiązków. Ich zaangażowanie i inicjatywy od wielu lat przyczyniają się do poprawy życia mieszkańców oraz wizerunku i estetyki całej wsi.

Ogromnie cieszy nas fakt, iż nasi reprezentanci zostali docenieni otrzymując tak wysokiej rangi odznaczenia państwowe. Jest to niebywałe wyróżnienie dla nich samych ale również dla wsi, którą od tylu lat reprezentują.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz społeczności lokalnej.01 06 2015


 AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie o rekrutacji uczestników do projektu

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze