Arkusz pomysłu projektu
Szanowni mieszkańcy obszaru Partnerstwa Izerskiego. W związku z budowaniem nowej strategii regionu na lata 2014 – 2020, zwracamy się o współtworzenie Lokalnej Strategii Rozwoju Partnerstwa Izerskiego.

Macie Państwo pomysł? Złóżcie projekt do LGD Partnerstwo Izerskie , w razie pytań służymy pomocą.

W pomysłach można przedstawić, co Pan/Pani chce w przyszłości zrealizować z dofinansowania unijnego zarówno jako osoba fizyczna, przedsiębiorca, reprezentant organizacji pozarządowych (dotyczy działań z Mikroprzedsiębiorstw, Zachowanie dziedzictwa lokalnego, rozwój ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej lub kulturalnej czy też projektów grantowych).

Aby wypełnić ankietę online, należy kliknąć na poniższy link:

Ankieta z arkuszem pomysłu
31 08 2015

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali