biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1250706

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Rugby TAG
Dnia 26 listopada 2015 roku w hali sportowej przy Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Bolesławcu przeprowadzono Turniej Półfinałowy Gimnazjalnej i Szkolnej Ligi w Rugby TAG. Do rozgrywek zgłoszono 22 zespoły w trzech grupach wiekowych. Najlepsze drużyny z każdej kategorii reprezentować będą województwo dolnośląskie w ogólnopolskich finałach w Poznaniu i Łodzi.

W turnieju nie zabrakło młodych rugbistów ze Szkoły Podstawowej w Radogoszczy startujących w kategorii klas VI. Po udanych grach grupowych zasłużenie awansowali do finału, gdzie spotkali się z reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławcu. W regulaminowym czasie gry wynik na tablicy był remisowy i o zwycięstwie i awansie do Mistrzostw Polski decydowała dogrywka i „złote przyłożenie”. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do zawodników z Bolesławca ale wywalczenie II miejsca uznać trzeba za duży sukces i potwierdzenie bardzo dobrych umiejętności technicznych i taktycznych rugbistów z Radogoszczy.

W składzie zespołu SP Radogoszcz zagrali: Klaudia Chacia, Emilia Pawłowska, Amelia Wróbel, Przemysław Gajewnik, Oktawian Zań, Jakub Sawicki, Bartłomiej Chacia.

Trener: Krzysztof Sudomlak.

09 12 2015


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze