Tak szybko przemija czas….
To już siedem lat odkąd nie jesteśmy bezimienni. Te słowa przywitały wszystkich zgromadzonych na uroczystości z okazji nadania imienia Noblistów Polskich Szkole Podstawowej w Pisarzowicach.

2 czerwca 2016 r. szkoła obchodziła kolejną rocznicę tego święta. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, na którym wręczono szczególnie wyróżniającym się uczniom - specjalnie na tę okazję przygotowane - medale pamiątkowe za godne reprezentowanie szkoły. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, byli pracownicy szkoły oraz przedstawiciele władz lokalnych.

Po części oficjalnej, w czasie której podsumowano osiągnięcia uczniów i podziękowano rodzicom, nastąpiła część artystyczna. Uczniowie klasy piątej pod kierunkiem p. Wioletty Zając przygotowali zabawny spektakl pt. Kot w butach. Młodzi aktorzy w mistrzowski sposób do łez rozbawili publiczność.

Wisienką na torcie, jak na urodziny przystało, był występ Wędrownego Teatru –Małe Mi, który wystawił przezabawne, pełne humoru i zwrotów akcji przedstawienie pt .TUWIM Julek PARA buch FRAZY w ruch. Dzięki łódzkim aktorom uczniowie oraz ich młodsi koledzy z przedszkola poznali marzenia małego Julka Tuwima.
22 06 2016

Schronisko dla zwierząt