biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1008606

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Tak szybko przemija czas….
To już siedem lat odkąd nie jesteśmy bezimienni. Te słowa przywitały wszystkich zgromadzonych na uroczystości z okazji nadania imienia Noblistów Polskich Szkole Podstawowej w Pisarzowicach.

2 czerwca 2016 r. szkoła obchodziła kolejną rocznicę tego święta. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, na którym wręczono szczególnie wyróżniającym się uczniom - specjalnie na tę okazję przygotowane - medale pamiątkowe za godne reprezentowanie szkoły. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, byli pracownicy szkoły oraz przedstawiciele władz lokalnych.

Po części oficjalnej, w czasie której podsumowano osiągnięcia uczniów i podziękowano rodzicom, nastąpiła część artystyczna. Uczniowie klasy piątej pod kierunkiem p. Wioletty Zając przygotowali zabawny spektakl pt. Kot w butach. Młodzi aktorzy w mistrzowski sposób do łez rozbawili publiczność.

Wisienką na torcie, jak na urodziny przystało, był występ Wędrownego Teatru –Małe Mi, który wystawił przezabawne, pełne humoru i zwrotów akcji przedstawienie pt .TUWIM Julek PARA buch FRAZY w ruch. Dzięki łódzkim aktorom uczniowie oraz ich młodsi koledzy z przedszkola poznali marzenia małego Julka Tuwima.
22 06 2016


 AKTUALNOŚCI

Schronisko dla zwierząt

OGŁOSZENIA

IX Tydzień Sportu dla Wszystkich

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze