Nowo zakupione nagłośnienie
W kaplicy cmentarnej w Pisarzowicach zakupiono nowe nagłośnienie zewnętrzne i wewnętrzne. Kupnem i montażem zajęli się pracownicy gminy Lubań.

Jak mówi Wójt Zbigniew Hercuń – „W budynkach sakralnych ważne jest dobranie odpowiedniego systemu spełniającego warunki akustyczne, który zapewni równomierne nagłośnienie kaplicy a uczestnikom nabożeństw dobrą słyszalność. Ważne, aby dźwięk w kaplicy i jej otoczenia, był słyszalny w każdym miejscu w zbliżony sposób. Ta idea stała się impulsem do decyzji o zakupie i montażu nowego nagłośnienia w kaplicy w Pisarzowicach”.

Na sprzęt przeznaczono ok. 6 000 złotych. Nagłośnienie spełnia wszelkie standardy, jakie dla tego typu obiektów są przewidziane. Dzięki temu kaplica w Pisarzowicach dysponować będzie profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym zakupionym na potrzeby organizacji ceremonii pogrzebowych.
27 10 2016

Schronisko dla zwierząt