biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101927

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań
Turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Lubań jest już imprezą stałą wpisaną do kalendarza imprez gminnych. Tegorocznymi gospodarzami turnieju był Ludowy Zespół Sportowy w Pisarzowicach.

Rozgrywki odbyły się w dniu 17 czerwca bieżącego roku na boisku w Pisarzowicach. Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny z terenu Gminy Lubań. Punktualnie o godz. 14.00 rozpoczęto mecze. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym, wyłaniając w ten sposób zwycięzcę i pozostałe miejsca w turnieju.

Po kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców: I miejsce zajął LZS Radostów, II miejsce – Oldboje Radostów, III miejsce LZS Kościelnik i IV miejsce LZS Pisarzowice. Każda z drużyn otrzymała dyplom, zgodnie z zajętym miejscem, a zwycięscy turnieju otrzymali puchar z rąk Wójta Gminy Lubań – Zbigniewa Hercunia. Rozdzielono również nagrody indywidualne - wybrano najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika turnieju.

Przez cały dzień wokół boiska panowała atmosfera sobotniego pikniku: muzyka, zabawa i doping dla grających. W trakcie turnieju, jego uczestnikom zapewniono posiłek profilaktyczny i napoje chłodzące. Dodatkowo w międzyczasie zorganizowano i przeprowadzono szereg konkursów dla dzieci i młodzieży związanych z grą w piłkę nożną. Każdy konkurs kończył się oficjalnym wręczeniem nagrody dla zwycięzcy konkursu. Turniej piłki nożnej o puchar Wójt Gminy Lubań zakończył się zabawą z zespołem Rockowym The Bazalt z Lubaniu i Pisarzowic, trwająca do późnych godzin nocnych.

Tegoroczna edycja turnieju jest już za nami. Za trud włożony w organizację tegorocznego turnieju składamy podziękowania wszystkim działaczom z LZS-u Pisarzowice. Słowa uznani kierujemy również do kibiców, którzy potrafili się zintegrować i wspierać wszystkie występujące drużyny.


05 07 2017


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze