Dożynki wiejskie w Nawojowie Łużyckim, Nawojowie Śląskim i Radogoszczy
W sobotę 09.09.2017 roku odbyły się Dożynki Wiejskie Nawojowa Łużyckiego, Nawojowa Śląskiego i Radogoszczy - czas podziękowań za zbiory oraz ciężką pracę rolników, ale również czas odpoczynku i dobrej zabawy. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w Kościele Parafialnym w Radogoszczy. Po Mszy Świętej wszyscy mieszkańcy trzech wiosek ruszyli uroczystym korowodem na świetlicę wiejską w Radogoszczy, gdzie odbyła się rozrywkowa część imprezy.

Na dożynkach gościli m. in. Wójt Gminy Lubań, Zastępca Wójta Gminy Lubań wraz z mężem, Sołtysi Wsi Radostów Dolny, Górny i Średni , Ksiądz Proboszcz oraz Radni trzech Wsi. Zabawa dożynkowa przy zespole muzycznym SAMI SWOI trwała w radosnej atmosferze do późnych godzin wieczornych. Dożynki wiejskie trzech wiosek uświetniły piękne dożynkowe dekoracje, a na stołach czekał dla każdego poczęstunek. Organizatorzy serdecznie dziękują za liczne przybycie mieszkańców oraz miła atmosferę.

26 09 2017

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali