biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

984432

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

"Dzieci w Sieci"
26 października br. z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się przedstawienie pt. "Dzieci w Sieci". Grupy teatralne GWIAZDY i ISKIERKI pod czujnym okiem instruktorki - Iwony Janikowskiej przygotowały świetny program, który podziwiała ponad setka mieszkańców Radostowa.

Scenariusz imprezy zawierał ważne przesłanki dla dzieci i rodziców, miał za zadanie nauczyć jak dbać o bezpieczeństwo dziecka, jak rozpoznawać sytuacje zagrożenia i w jaki sposób się wobec nich zachować. Celem spektaklu było również uwrażliwienie dzieci na krzywdę innych i zachęcenie ich do niesienia pomocy. Cenne uwagi i wskazówki udzieliła dzieciom i rodzicom Oficer Prasowa KPP w Lubaniu asp. Anna Włoszczyk. Dzięki tej inicjatywie rodzice będą uważniej śledzić poczynania swoich pociech korzystających z internetu.
30 10 2008


 AKTUALNOŚCI

Zakończono ważne inwestycje drogowe

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

RADA GMINY

Ostatnia sesja w roku 2016

GOKiS

Nauka gry na gitarze