biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1250706

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Wakacyjny wyjazd
5 sierpnia br. czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z Pisarzowic oraz Radostowa wyjechała na pierwszą w tym roku wycieczkę organizowaną przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Tym razem był to wyjazd do kina „Forum” w Bolesławcu na film animowany „Shrek Forever", który wieńczy serię o nieokrzesanym stworze i jego ukochanej Fionie. Uczestnicy mieli zatem okazję obejrzeć czwartą już część przygód sympatycznego ogra imieniem Shrek, który wraz ze swoimi przyjaciółmi - rozbrajającym Osłem i czarującym Kotem w butach, bawi nie tylko dzieci, ale i dorosłych.
Tym razem poznaliśmy Shreka otoczonego gromadką dzieci, wiodącego wraz z żoną Fioną spokojne, idylliczne życie. Niekiedy tylko zakłócane przez turystów pragnących zaobserwować zwyczaje ogrzej rodzinki. Niestety w Zasiedmiogórogrodzie spokój nigdy nie trwa wiecznie. Shrek jest zmęczony sławą, po cichu marzy o czasach, gdy mieszkał na śmierdzącym bagnie, a rolnicy próbowali go zadźgać widłami. Zmęczony i znudzony rodzinnym życiem podpisuje umowę z przebiegłym Rumpelnickim… Dojrzała, ale i pełna akcji fabuła jest niewątpliwie jednym z największych walorów tej ostatniej już części przygód zielonego ogra.
Szybka akcja w połączeniu z efektami trójwymiarowej formy 3 D robiła na wszystkich duże wrażenie. Bardzo spodobały się nam momenty, kiedy z ekranu postacie aż wypływały i pojawiały się niemal tuż obok. Większość z nas pierwszy raz oglądała film w wersji 3D , więc byliśmy bardzo podekscytowani podczas seansu.
Wyjazd ten oraz radosny powrót do domu dostarczył nam wszystkim niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy dzieciom i opiekunom za udział w wycieczce, mamy nadzieję, że nie ostatniej w tym roku.

10 08 2010


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze