biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251839

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Czarnoksiężnik z Krainy Oz
W grudniu ubiegłego roku młodzież z bibliotecznego Koła Młodych Twórców z Pisarzowic zorganizowała kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, by uzbierane pieniądze przeznaczyć na wycieczkę. Tak też, 18 lutego br. GOKiS zorganizował wyjazd do Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu na musical Czarnoksiężnik z krainy Oz. W wycieczce wzięła udział 40 osobowa grupa dzieci uczestniczących w kołach zainteresować Radostowie i Pisarzowicach.
Wszyscy, zarówno ci mali jak i starsi widzowie, byli pod ogromnym wrażeniem wspaniałości widowiska. Spektakl obfitował bowiem w liczne efekty specjalne. Przebrani w barwne stroje aktorzy wykonali wiele elementów tanecznych i akrobatycznych, w tym loty nad sceną. Całości towarzyszyły świetna muzyka , śpiew i efekty świetlne. Ten zrealizowany w wielkim rozmachem musical, pełen teatralnej magii z pewnością zachwycił wszystkich obecnych na sali widzów i wzbudził wiele emocji.

Dodatkowym punktem wycieczki była wizyta w McDonaldzie, która ucieszyła zwłaszcza najmłodszych uczestników, mających okazję zakupu swoich ulubionych zestawów.
Pobyt we Wrocławiu oraz radosny powrót do domu, przy szerokim repertuarze naszych młodych artystek dostarczył wszystkim wycieczkowiczom niezapomnianych wspomnień. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejny, równie emocjonujący wyjazd.10 03 2011


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze