biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1065718

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Świąteczne wypieki
Każda kartka z kalendarza przypomina nam o zbliżających się świętach, ale pogoda za oknem odgania nastrój bożonarodzeniowy. Brak śniegu, który białą pierzynką otuli lasy i pola, a dzieciom i dorosłym pozwoli uwierzyć że Święta Narodzenia Pańskiego są magiczne i wyjątkowe postanowiliśmy zrekompensować świątecznymi wypiekami.

Zaprosiliśmy dzieci do Bibliotek Gminnych w Pisarzowicach i Radogoszczy, aby wspólnie przygotować ozdoby choinkowe z ciasta piernikowego. Zapach miodu i przyprawy do pierników niósł się na cały budynek, śpiew kolęd w trakcie pracy połączony z tym niebiańskim zapachem sprawił, iż każdy mały cukiernik myślał tylko o choince, pięknych ozdobach świątecznych i tym wyjątkowym okresie jaki spędzi z własną rodziną. Każdy pierniczek to prawdziwe arcydzieło, ponieważ dzieci z miłością własnoręcznie lukrowały te cukiernicze cuda.

Wszystkie słodkości pięknie zapakowane trafiły na kiermasz bożonarodzeniowy w trakcie II Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 18.12.2011r. w Radogoszczy. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na wycieczką dla dzieci biorących udział w zajęciach.30 12 2011


 AKTUALNOŚCI

Dożynki wiejskie w Nawojowie Łużyckim, Nawojowie Śląskim i Radogoszczy

OGŁOSZENIA

Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Lubań

RADA GMINY

Sesja absolutoryjna

GOKiS

Nauka gry na gitarze