biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252165

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Zakończenie Wakacji
Choć koniec wakacji nie przysparza niektórym radości, dla Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu była to dobra okazja do wspólnego świętowania. W sobotnie popołudnie 25 sierpnia br., na placu przy scenie plenerowej w Henrykowie Lubańskim, licznie zgromadzili się mieszkańcy gminy ze swoimi pociechami. Tam bowiem GOKiS zorganizował festyn rodzinny. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Dzieci mogły nieodpłatnie pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach, otrzymać darmowe kręcone baloniki oraz lizaki. Nie lada atrakcją była loteria fantowa zorganizowana przez przedstawicieli Caritas z Henrykowa, stoiska z grillem, watą cukrową, popcornem i zabawkami .
Oficjalnego otwarcia imprezy dokonała dyrektor GOKiS Justyna Antoszewska, która przywitała wszystkich przybyłych oraz życzyła wspaniałej zabawy. Następnie na scenie wystąpił henrykowski zespół Diament, który wprowadził publiczność w radosną atmosferę festynu.
W trakcie imprezy każdy chętny mógł zabłysnąć przed publicznością swoimi umiejętnościami . Odbył się bowiem ogłoszony wcześniej konkurs MAM TALENT, w którym wzięło udział 10 uczestników, prezentujących popisy wokalne i taneczne. Występy młodych artystów oceniało jury: pan Zbigniew Hercuń – Wójt Gminy Lubań, pani Teresa Trefler – wiceprzewodnicząca Rady Gminy Lubań oraz pan Mariusz Kozak – instruktor tańca w MDK Lubań.
I miejsce jury przyznało Mateuszowi Guzowskiemu, II- Żanecie Bilicz a III -grupie Blok 27 czyli Adrianowi Drankowskiemu i Roksanie Orzechowskiej. Laureaci konkursu otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy dyplomy oraz słodkości.
Równie ciekawym punktem festynu był pokaz taneczny grupy MDK Lubań, pracującej pod kierunkiem pana Mariusza Kozaka oraz jego warsztaty tańca. Następnie na scenę wkroczył zespół „Od Zmierzchu do Świtu”. Po tej ostrej dawce muzyki rock odbył się pokaz tańca ZUMBA, który wspaniale rozbawił publiczność . Wieczorem dyskotekę „pod chmurką” poprowadzili Łukasz Anioł i Damian Łojko, którzy bawili mieszkańców aż do północy.


28 08 2012


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze