biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1218780

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Puchatkowe urodziny
Dnia 16 października br. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu już po raz piąty obchodził urodziny książkowego bohatera - Kubusia Puchatka, na które tym razem solenizant zaprosił dzieci z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej w Radogoszczy. Urodziny misia przypadają na 14 października, co wiąże się z rocznicą pierwszego wydania w Anglii książeczki Alana A. Milne'a „Kubuś Puchatek”.

Przyjęcie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Radogoszczy. Rozpoczęło się prezentacją multimedialną, przedstawiającą historię Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały ciekawostek na temat autora i powstania ulubionej książki o Kubusiu, bardzo chętnie uczestniczyły w tańcach i konkurencjach drużynowych, wspaniale odpowiadały na wylosowane pytania dowodząc, że znakomicie znają treść książki. Puchatek natomiast przyglądał się uśmiechniętym twarzom swoich małych gości i z radością zadzierał swój śmieszny nosek.

Aby tradycji stało się zadość, urodzinowe przyjęcie nie mogło obyć się bez życzeń , piosenek i prezentów, które dzieci przygotowały specjalnie dla Puchatka. Miś w zamian obdarował wszystkich wspaniałym tortem ze swoim słodkim wizerunkiem.

Na zakończenie uroczystości każda z klas otrzymała książkę pt. „Powrót do Stumilowego Lasu” z pamiątkową dedykacją, po czym w radosnych nastrojach dzieci pożegnały się ze swoim ulubionym bohaterem.


17 10 2012


 AKTUALNOŚCI

Uwaga - utrudnienia

OGŁOSZENIA

Spotkanie informacyjne pt. "Zwalczanie emisji kominowej – projekty w formule grantowej

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze