biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252153

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

ZUMBA PARTY
W zimowe wieczory, kiedy zmrok zapada szybciej, a za oknem mróz i hula wiatr, często dopada nas chandra, brak nam energii oraz pozytywnego nastawienia. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu postanowił zaradzić tym depresyjnym nastrojom. Lekarstwem na całe zło okazała się Zumba. Na terenie Gminy Lubań od października trwają bezpłatne zajęcia dla jej mieszkańców. Zumba to nowoczesny systemem fitness, dzięki któremu bawiąc się dbasz o kondycję i kształtujesz sylwetkę. Najważniejsze jest jednak to, że taki rodzaj sportu doskonale poprawia humor i ładuje pozytywną energią na długie godziny.
Dnia 8 grudnia br. w świetlicy w Radogoszczy, o godzinie 18.00 rozpoczęły się pierwsze w naszej gminie Party Zumba. Każdy mieszkaniec mógł bezpłatnie skorzystać z zajęć , podładować baterie dobrym humorem, bo jak wiadomo, ćwiczenia wyzwalają w ciele człowieka hormony szczęścia, a ćwiczenia w rytm szybkiej i dynamicznej muzyki dają sto procent skuteczności na pozytywną energię i piękną sylwetkę. Cóż chcieć więcej!
Wszyscy przybyli bawili się pod czujnym okiem instruktorów Zumby : Moniki Erdmann- Lech, Doroty Wajcfelt i Damiana Strączka.W trakcie imprezy zostały przeprowadzone konkursy, które wyłoniły fanki tego rodzaju ćwiczeń. Została bowiem sprawdzona umiejętność i znajomość podstawowych kroków zumby. Po trzygodzinnej wspólnej zabawie panie zmęczone, lecz szczęśliwe prosiły o następne takie spotkanie. Dyrektor GOKiS Justyna Antoszewska nie mogła oprzeć się tak entuzjastycznym prośbom i uroczyście obiecała, że zaplanuje w przyszłym roku karnawałowe spotkanie z Zumbą, na które serdecznie zapraszamy już dziś.
19 12 2012


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze