biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252952

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Wakacje już za nami
Wakacje dobiegły końca. Okazuje się, że lato wcale nie musi być nudne. Jest wiele pomysłów na to, aby czas wolny od nauki spędzić atrakcyjnie, bezpiecznie, a przede wszystkim aktywnie.
Przez ostatni miesiąc wakacji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pisarzowicach było gwarno i wesoło. Dzieci pod opieką Moniki Sawickiej doskonale bawiły się, uczestnicząc w rozmaitych zajęciach ruchowych, manualnych, czytelniczych. Uśmiechom nie było końca. Tematyka spotkań była różnorodna, począwszy od zajęć świetlicowych, na których dzieci mogły wykazać się inwencją twórczą i pomysłowością , zrobić własnego gniotka z balonów czy maskotkę z włóczki, a skończywszy na konkurencjach sportowych, zabawach ruchowych, tańcach, zabawach z chustą animacyjną . Zwieńczeniem wakacyjnych spotkań było wspólne ognisko oraz darmowy wyjazd do Multikina w Zgorzelcu, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu dla wszystkich uczestników Wakacji z Gokisem.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Były doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu i zawierania nowych znajomości. Po raz kolejny stały się dowodem na to, że biblioteka nie jest cichym , nudnym miejscem i warto do niej zaglądać.

30 08 2013


 AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie o rekrutacji uczestników do projektu

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze