biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

984433

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Czytanie na dywanie
Od stycznia br. Gminna Biblioteka Publiczna w Pisarzowicach realizuje cykliczne zajęcia literackie pod hasłem „Głośne czytanie na bibliotecznym dywanie”. Mają one na celu wykształcenie nawyku korzystania z biblioteki od najmłodszych lat oraz zachęcenie dzieci do samodzielnego czytania książek.
Jak dotąd maluchy miały możliwość wysłuchania opowieści o różnej tematyce - o tolerancji, przyjaźni, życzliwości, o tym jak obronić się przed zaczepkami innych dzieci i pokonać własny strach. Po ich wysłuchaniu prowadziły dyskusję na temat zachowań bohaterów i morałów płynących z opowiadań. Wiele pozytywnych emocji dostarczają też zabawy np. kalambury, rozwiązywanie krzyżówek sprawdzających rozumienie przeczytanego tekstu, zagadki bajkowe , tworzenie ilustracji do przeczytanych historii. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Mamy nadzieję, iż przybędzie nam prawdziwych miłośników książek, a zajęcia pokażą, jak wielką frajdą może być czytanie.
03 02 2014


 AKTUALNOŚCI

Zakończono ważne inwestycje drogowe

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

RADA GMINY

Ostatnia sesja w roku 2016

GOKiS

Nauka gry na gitarze