Oficjalna Strona Gminy Lubań

Ogłoszenia

Artykuły

Zgłoś wniosek do IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk

Przed nami IV edycja dolnośląskiego budżetu obywatelskiego „Aktywny Dolny Śląsk”. Po sukcesie trzech poprzednich edycji, w tym roku program został rozszerzony i obejmie nie tylko projekty sportowe, turystyczne i kulturalne, ale również wspierające działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, działania na rzecz seniorów i rozwój rzemiosła.

5 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Zgłoś wniosek do IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk

Małe Granty

Działasz w grupie nieformalnej, masz pomysł i chcesz wesprzeć, integrować i wzmacniać lokalną społeczność? Zaprosić mieszkańców do zaangażowania się w lokalne działania? Zapraszamy do aplikowania w programie Dolnośląskie Małe Granty na inicjatywy społeczne realizowane na Dolnym Śląsku.

25 marca 2019
Czytaj więcej o: Małe Granty

LISTA PLACÓWEK NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA DOSTĘPNYCH DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU LUBAŃSKIEGO

Procedura/Regulamin w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji

Fundacja  Dr Bogusław J. Federa - Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości - w ramach swojej  bezpłatnej działalności statutowej (pożytku publicznego) - za pośrednictwem kanałów dostępowych uruchomionych przez naszą Gminę - przesyła materiały - Procedura/Regulamin w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji, które mogą okazać się przydatne z punktu widzenia podejmowania i prowadzenia działalności, w szczególności przez Mikroprzedsiębiorców.

29 marca 2019
Czytaj więcej o: Procedura/Regulamin w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji

Europejski Tygodzień Zrównoważonego Rozwoju (ESDW)

Urząd Gminy Lubań uprzejmie informuję, że rozpoczyna się piąta edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (ESDW), który będzie trwał od 30 maja do 5 czerwca 2019 r.

22 marca 2019
Czytaj więcej o: Europejski Tygodzień Zrównoważonego Rozwoju (ESDW)