Oficjalna Strona Gminy Lubań

Ogłoszenia

Artykuły

APEL O OGRANICZENIE ZUŻYCIA WODY

Z uwagi na panującą falę upałów oraz znaczny wzrost zużycia wody pobieranej z sieci wodociągowych.

Wójt Gminy Lubań apelujedo mieszkańców o ograniczenie używania wody konsumpcyjnej do celów gospodarczych, tj. podlewania upraw, ogródków i trawników, napełniania basenów, mycia pojazdów mechanicznych, itp.

14 czerwca 2019
Czytaj więcej o: APEL O OGRANICZENIE ZUŻYCIA WODY

Fundacja Santander Bank Polska ogłasza V edycję konkursu grantowego: "Tu mieszkam, tu zmieniam"

Fundacja Santander Bank Polska im. Ignacego Jana Paderewskiego po raz piąty ogłasza nabór wniosków do ogólnopolskiego konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam”. W tegorocznej edycji 68 najlepszych projektów może liczyć na dofinansowanie o łącznej wartości 500 tysięcy złotych.

11 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Fundacja Santander Bank Polska ogłasza V edycję konkursu grantowego: "Tu mieszkam, tu zmieniam"

Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. „Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawione zostaną możliwości pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową osób (staże zawodowe, szkolenia zawodowe, indywidualne pośrednictwo pracy, coaching, szkolenia kompetencji społecznych). Spotkanie odbędzie się w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze; Pl. Ratuszowy 32/32a; w dniu  12.06.2019 r. w godzinach 10.00 - 13.00.

11 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. „Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową”

Dzień otwarty REGIONALNEJ INSTALACJI PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

Przejdź do - Dzień otwarty REGIONALNEJ INSTALACJI PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

Urząd Gminy Lubań uprzejmie informuje,  że w związku z Dniem Otwartym na RIPOK w dniu 14 czerwca 2019 roku, instalacja przy ul. Bazaltowej 1 będzie wyłączona z pracy wraz w Wydziałem Transportu, Logistyki i Zaopatrzenia.

5 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Dzień otwarty REGIONALNEJ INSTALACJI PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

Konkurs Powiatowy

Starostwo Powiatowe w Lubaniu wraz z Powiatowym Zespołem Doradców w Lubaniu Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu od lat są organizatorami Powiatowego Konkursu na Najładniejszą Zagrodę Powiatu Lubańskiego. Konkurs ten cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli zagród i gospodarstw położonych na terenach wiejskich. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: Najładniejsza Zagroda oraz Najładniejsze Gospodarstwo Rolne.

17 maja 2019
Czytaj więcej o: Konkurs Powiatowy