Przejdź do treści
GMINA LUBAŃ
wersja kontrastowa powiększ czcionkę
bip

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – spisz się już dziś !!!

Serdecznie zachęcamy do udziału Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, który rozpoczął się 1 kwietnia 2021 roku.

Uczestnictwo w spisie jest obowiązkowe, ale udział w nim jest łatwy, ponieważ najprościej jest to zrobić w formule online. Można go dokonać bezpiecznie, bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony internetowej: spis.gov.pl, gdzie jest dostępna interaktywna aplikacja do uzupełnienia wpisu. Dostępne są tam formularze nie tylko w języku polskim, ale także w wersji angielskiej, ukraińskiej i rosyjskiej. Dodatkowo, na stronie spisowej znajdują się pytania spisowe przetłumaczone na Polski Język Migowy (PJS). Pytania można znaleźć pod linkiem: https://pjm.spis.gov.pl/.

Takie rozwiązanie jest wygodne nie tylko ze względu na pandemię, ale również wygodę wypełniania takiego formularza – spisu można dokonać o dowolnej godzinie przez siedem dni w tygodniu.

Zachęcamy gorąco do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 oraz prosimy wszystkich o zaangażowanie i włączenie się w upowszechnianie informacji o spisie.

Spiszmy się, bo liczymy się dla Polski !

logo stopka