biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1219432

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Nieodpłatna utylizacja sprzętu elektrycznego dla mieszkańców Gminy Lubań.
Wójt Gminy Lubań informuje, iż Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu rozpoczął zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego we wszystkich grupach i rodzajach, pochodzącego z gospodarstw domowych.
Mieszkańcy Gminy Lubań mogą nieodpłatnie oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych do Punktu Zbiórki Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego jaki prowadzi Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu.
Punkt Zbiórki Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego mieści się w Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu, czynny w godzinach od 700 do 1500 .
Ponadto informuję mieszkańców, iż zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U.Nr 180, poz. 1495 z 2005 r.), sprzedawcy detaliczni sprzętu elektrycznego i elektronicznego przy sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych zobowiązani są do nieodpłatnego przyjmowania zużytego sprzętu w ilości w jakiej dokonano zakupu nowego sprzętu tego samego rodzaju.


Wójt Gminy Lubań
Mirosław Herdzik
02 10 2006


 AKTUALNOŚCI

Uwaga - utrudnienia

OGŁOSZENIA

Spotkanie informacyjne pt. "Zwalczanie emisji kominowej – projekty w formule grantowej

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze