biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

999476

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Nieodpłatna utylizacja sprzętu elektrycznego dla mieszkańców Gminy Lubań.
Wójt Gminy Lubań informuje, iż Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu rozpoczął zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego we wszystkich grupach i rodzajach, pochodzącego z gospodarstw domowych.
Mieszkańcy Gminy Lubań mogą nieodpłatnie oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych do Punktu Zbiórki Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego jaki prowadzi Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu.
Punkt Zbiórki Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego mieści się w Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu, czynny w godzinach od 700 do 1500 .
Ponadto informuję mieszkańców, iż zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U.Nr 180, poz. 1495 z 2005 r.), sprzedawcy detaliczni sprzętu elektrycznego i elektronicznego przy sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych zobowiązani są do nieodpłatnego przyjmowania zużytego sprzętu w ilości w jakiej dokonano zakupu nowego sprzętu tego samego rodzaju.


Wójt Gminy Lubań
Mirosław Herdzik
02 10 2006


 AKTUALNOŚCI

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

OGŁOSZENIA

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze