biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251158

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Pożyteczne ferie 2009
Rada Sołecka Radostów Dolni i Średni oraz Rada Sołecka Radostów Górny przy współpracy ze Szkołą Podstawową oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 5 do 15 lat na zajęcia organizowane w ramach programu „Pożyteczne ferie”. Zajęcia odbywać się będą od dnia 19 stycznia do 1 lutego 2009 roku głównie na świetlicy wiejskiej od godz. 10.00 do godz. 14.00. Zajęcia prowadzić będą nauczyciele ze szkoły podstawowej oraz bibliotekarka. Harmonogram zajęć jest wywieszony na tablicach ogłoszeń oraz do pobrania przy wyjściu z kościoła.
Podczas zajęć zaplanowano warsztaty plastyczne, m.in. malowanie na szkle lub lepienie figur z gliny. Ponadto wyświetlane będą filmy animowane dla dzieci i młodzieży. W ramach projektu uczniowie klasy szóstej będą uczestniczyć w zajęciach z zakresu matematyki w celu przygotowania ich do testów kompetencyjnych.
Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, takich jak rodzinne spotkanie przy ognisku, Dzień Babci i Dziadka, zabawa karnawałowa i dwie wycieczki do teatru w Jeleniej Górze połączone ze zwiedzaniem muzeum przyrodniczego i Wojska Polskiego.
Zajęcia współfinansowane są w ramach konkursu „Pożyteczne ferie 2009” organizowane przez Fundację Wspomagania Wsi.
Jeszcze raz serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do jak najliczniejszego uczestniczenia w zajęciach i maksymalnego wykorzystania przedłożonej oferty.

Harmonogram zajęć


19 01 2009


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze