biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1250706

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

III Mistrzostwa Diecezji Legnickiej dla ministrantów, lektorów i księży w tenisie stołowym
Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej i Klub Sportowy „Święci” Radostów organizują III Mistrzostwa Diecezji Legnickiej dla ministrantów, lektorów i księży w tenisie stołowym pod patronatem Biskupa Legnickiego i Wójta Gminy Lubań. Zawody odbędą się 14 lutego 2009 (sobota) w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza, ul. W. Łokietka 2 w Lubaniu. Zapraszamy na te zawody wszystkich ministrantów i lektorów z naszej diecezji. Turniej rozpocznie się uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym p.w. Najśw. Serca Pana Jezusa i św. Jakuba w Lubaniu o godz. 900.
Zawodnicy będą rozgrywali mecze w następujących grupach wiekowych: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum i szkoła podstawowa. Księża natomiast będą podzieleni na dwie grupy: do 45 roku życia i od 45 wzwyż. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Każdy uczestnik powinien posiadać rakietkę do gry oraz obuwie sportowe halowe. Zgłoszenia należy kierować na adres poczty elektronicznej: sport@diecezja.legnica.pl lub na adres: Legnicka Kuria Biskupia - Wydział Duszpasterski, ul. Jana Pawła II 1, 59-220 Legnica. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 2 lutego 2009. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, rodzaj szkoły, parafia.
Ministranci na turniej przywożą aktualne legitymacje ministranckie i szkolne, na podstawie których potwierdzimy ich zgłoszenia.

Z wyrazami szacunku
Ks. Marek Kurzawa
Organizator

Ks. Bogusław Wolański
Diecezjalny Duszpasterz Służby Liturgicznej27 01 2009


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze