biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251028

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Promocja Dolnego Śląska
Województwo Dolnośląskie, tak jak i inne samorządy, pragnie kreować swój wizerunek w sposób kompleksowy i systematyczny. Jesteśmy świadkami kampanii reklamowych podkreślających atuty konkretnych miejsc jednak często w wypadku miast i regionów brakuje strategii marki.
Billboardy, spoty telewizyjne, reklamy prasowe to jedne z wielu działań jakie się podejmuje w celu przyciągnięcia inwestorów i turystów. Działania te mają wypracować oraz systematycznie wzmacniać pozytywny wizerunek regionu. W tym celu Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ogłosił przetarg na opracowanie strategii komunikacji wizerunkowej województwa dolnośląskiego.
W związku z tym, iż strategia nie mogłaby powstać w oderwaniu od potrzeb i opinii mieszkańców oraz liderów lokalnej społeczności, na początku lutego br. zaplanowano konsultacje społeczne, spotkania I etapu, zatytułowane „Markowy Dolny Śląsk”.
Spotkana odbędą się
• 2 lutego 2009r., godz. 13:00 – Wrocław, ul. Dobrzyńska 23, Sala Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, sala 510,
• 3 lutego 2009r., godz. 12:00 – Legnica, ul. Chojnowska 2, Legnickie Centrum Kultury „Akademia Rycerska”,
• 4 lutego 2009r., godz. 12:00 – Jelenia Góra, ul. Bankowa 28/30, Jeleniogórskie Centrum Kultury, Sala Kwadrat,
• 5 lutego 2009r., godz. 12:00 – Wałbrzych, pl. Magistracki 1, „Urząd Miejski w Wałbrzychu, sala 26 (witrażowa).
W trakcie konsultacji społecznych rozważane będą tematy dotyczące obecnego i przyszłego wizerunku regionu. Trzeba zastanowić się jak powinien reklamować się Dolny Śląsk, czym mógłby być dla mieszkańców, czym przyciągnąć turystów i inwestorów, jakie są jego atuty i czym może mu zagrozić konkurencja. Wnioski i sugestie społeczności mają być wskazówką dla autorów przygotowywanej strategii.
W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec oraz organizacje działające na terenie gminy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych.

29 01 2009


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze