biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251138

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Zapraszamy na IX Ogólnopolskie Imieniny Henryka
Gorączka sobotniej nocy! Szalone lata 70 - te już wkrótce w Henrykowie Lubańskim! Wszystkich miłośników dobrej zabawy i niezapomnianych rytmów disco zapraszamy na plac rekreacyjny – w sobotę 12 lipca 2014 r.

Któż nie pamięta hitów z tamtych lat, które niezmiennie same porywają do tańca? Specjalnie dla uczestników i uczestniczek imprezy przygotowaliśmy taneczny maraton. W programie min.: show DISCO FEVER- roztańczone lata 70-te, koncerty zespołów ABBA COVER oraz BABYLON (Boney M. Cover Show), pokaz tańca latynoamerykańskiego, zabawa taneczna z zespołem Poker. Na parkiecie mamy zresztą nadzieję zobaczyć niejednego Travoltę, dlatego wszelkie przebrania i stylizacje utrzymane w klimacie lat 70 będą mile widziane.
Sobota- fantastyczna impreza w stylu lat 70-tych, niezapomniana muzyka sprzed lat! ZAPRASZAMY!

W niedzielę natomiast, 13 lipca 2014 r. tradycyjnie, jak co roku tuż po mszy św. Henrycy posadzą drzewka cisowe. Gościem honorowym tegorocznej uroczystości będzie znany aktor telewizyjny, serialowy Henio - Zbigniew Buczkowki ( Henio w serialu „Dom”, Heniek w filmie „Przypadki Piotra S.”, sierżant Heniutek w filmie "Nocne graffiti").
W niedzielne popołudnie publiczność będzie bawić zespół WĘDROWNE GITARY, grający covery Czerwonych Gitar. Wieczorem natomiast, dobrą zabawę, liczne emocje i niezapomniane wrażenia zapewnią nam gwiazdy muzyki Disco Polo - AFTER PARTY i MASTERS, a na zakończenie pokaz sztucznych ogni.

Niezapomniana muzyka disco, fantastyczna zabawa, mnóstwo atrakcji tylko w Henrykowie Lubańskim! Przyjdź i baw się razem z nami. Zapraszamy!


SPONSORZY IX Ogólnopolskich Imienin Henryka, Henryki i Henrykowa

GAZ-SYSTEM S.A. jest jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa o znaczeniu strategicznym dla polskiej gospodarki. Kluczowym zadaniem spółki jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego. Na początku 2012 roku GAZ-SYSTEM S.A. zakończył budowę gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Jeleniów-Dziwiszów. Gminy, na terenie, których zlokalizowany jest gazociąg, uzyskują dodatkowe wpływy finansowe w postaci odprowadzanego corocznie przez Inwestora podatku od nieruchomości w wysokości 2% wartości inwestycji zlokalizowanej na terenie danej gminy. Jest to kwota regularnie wpływająca do budżetu gminy, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych. W trosce o bezpieczeństwo i niezawodność przesyłu gazu oraz wymagania ochrony środowiska GAZ-SYSTEM S.A. podczas budowy gazociągu zastosował nowoczesne i sprawdzone technologie. Wykorzystując przy tym najlepszej, jakości materiały oraz najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń. Daje to gwarancję bezawaryjnej eksploatacji i zabezpiecza przed emisją gazu do środowiska, wód powierzchniowych czy podziemnych. Po wybudowaniu gazociągu spółka zapewnia również 10-letnią gwarancję na odbudowę systemu drenarskiego. Budowa gazociągu współfinansowana była przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Osoby bliżej zainteresowane realizacjami inwestycji firmy GAZ-SYSTEM S.A. zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.gaz-system.pl


16 06 2014


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze