biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251862

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

XII Ogólnopolskie Imieny Henryka, Henryki i Henrykowa
Zbliża się kolejna edycja jednej z największych imprez w naszym regionie. 8-9 lipca br. w Henrykowie Lubańskim będziemy obchodzić XII już Ogólnopolskie Imieniny Henryka, Henryki i Henrykowa. Podczas dwudniowego świętowania nie zabraknie ciekawych wydarzeń muzycznych. Na uczestników imprezy, jak co roku czeka szereg atrakcji oraz dobra zabawa.
Sobotnie obchody rozpoczną występy lokalnych talentów - dzieci sekcji wokalnych Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu oraz zespołu Cisowianki. W niezapomnianą muzyczną wędrówkę do lat 60, 70, 80 zabiorą nas „Przebojowe dekady” Anny Żebrowskiej i Jolanty Kowalczyk, w wykonaniu których usłyszymy największe przeboje Anny Jantar i innych artystów tamtych lat. Wieczorem, w taneczny nastrój wprowadzi nas gwiazda muzyki disco i dance- zespół ŁOBUZY. W programie także dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ Let’s Twist Again.
Niedzielne uroczystości uświetnią nam ciekawe występy sceniczne. Jednym z nich będzie koncert półfinalistów programu Must be the Music- zespołu LIMBOSKI , w wykonaniu którego usłyszymy utwory z pogranicza blusa, folku, muzyki autorskiej. Przebojami Czerwonych Gitar i Trzech Koron bawić nas będzie z kolei zespól TRZY GITARY. Wrażeń dostarczy nam show z Piotrem Pręgowskim, aktorem znanym z serialu telewizyjnego Ranczo. Ponownie pojawi się u nas Andrzej Zaborski, filmowy Henio - Komendant z Królowego Mostu , aktor znany z takich filmów jak U Pana Boga w ogródku , czy U Pana Boga za piecem. Gościem honorowym będzie również mistrz japońskiego płatnerstwa- Hiroshi Kojima. W niedzielny wieczór będziemy się bawić pod znakiem disco i dance, na scenie wystąpią jedne z najpopularniejszych w Polsce gwiazd muzyki tanecznej- zespół LONG & JUNIOR oraz PLAYBOYS .Energia i niepowtarzalna atmosfera jaką tworzą zespoły podczas koncertów, bez wątpienia podbiją serca naszej publiczności. Jak co roku Imieniny zakończymy widowiskowym pokazem sztucznych ogni.
Wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na plac rekreacyjny w Henrykowie Lubańskim, w dniach 8-9 lipca br.
03 07 2017


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze